راه‌اندازی «رادیو دانشجو» در مهرماه به شرط رفع مشکلات مالی/ هدف اصلی شادابی دانشگاه است

مجید سرسنگی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، درباره زمان راه‌اندازی رادیو دانشجو در این دانشگاه گفت: تقریبا همه چیز آماده راه‌اندازی بود، اما به دلیل عدم تخصیص بودجه لازم و همچنین مسائل مالی که برای دولت و برای دانشگاه‌ها به وجود آمده و منجر به آن شده بود که بخشی از اعتبارات پیش‌بینی شده ابلاغ نشود، باعث شد برخی فعالیت‌های دانشگاه تهران به حالت تعلیق درآید. 

وی اظهار امیدواری کرد: تا پایان شهریور منابع مالی به دانشگاه تزریق شده و این دانشگاه بتواند رادیو دانشجو را برای سال تحصیلی جاری راه‌اندازی کند. 

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران خاطرنشان کرد:‌اگر منابع مالی لازم جهت راه‌اندازی نهایی رادیو دانشجو اختصاص پیدا نکند، شاید مجبور شویم از مجموعه‌های بیرونی دانشگاه تهران که می‌توانند حامی و اسپانسر این قبیل کارها باشند کمک بگیریم. 

سرسنگی گفت: دانشجویان و فارغ‌ التحصیلان دانشگاه تهران می‌توانند در رادیو دانشجو فعالیت کنند، ضمن اینکه این پروژه محل مناسبی برای کار دانشجویان محسوب می‌شود و تقریبا فرا رشته‌ای است چرا که دانشجویان تمامی رشته‌های هنری، علمی و علوم انسانی می‌توانند از ظرفیت رادیو دانشجو بهره‌مند شده و پروژه‌های خود را در آنجا اجرایی کنند. 

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در پایان گفت: رادیو دانشجو می‌تواند تأثیر زیادی در شاداب کردن دانشگاه و رساندن صدای دانشجویان به مسئولین باشد که متأسفانه هم‌اکنون گرفتار مسائل مالی است اما امیدواریم تا مهرماه سال جاری مشکلات آن مرتفع شده و شاهد راه‌اندازی آن باشیم. 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *