بررسی روند پیشرفت طرح‌های کلان با حضور رئیس جمهور

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، جلسه کمیسیون دائمی شورای عالی عتف عصر امروز برگزار شد و مسعود برومند معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم و دبیر شورای عالی عتف در حاشیه این جلسه در جمع خبرنگاران گفت:‌ در جلسه امروز بحث پیگیری روند پیشرفت طرح‌های کلان انجام شد. همچنین گزارش ماده ۵۶ مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: همچنین برنامه دبیرخانه و سازوکار اجرایی آن نیز بررسی شد و یکسری مذاکرات با سازمان برنامه و بودجه برای ارائه یک الگوی برنامه صورت گرفت.

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم از برگزاری جلسه شورای عالی عتف با حضور رئیس جمهور در دو هفته آینده خبر داد و گفت: قرار است در جلسه شورای عالی عتف بررسی طرح‌های کلان ملی، تغییرات ساختارهای اجرایی و بحث کمیسیون‌های تخصصی را داشته باشیم.

برومند با اشاره به عدم رضایت از پیشرفت طرح‌های کلان ملی گفت: شاید در گذشته نگاه ما به این طرح‌‌ها بسیار کلان بود ولی در حال حاضر نگاه‌مان جزئی‌تر شده است و انتظار داریم مجریان پروژه‌ها برنامه‌های اجرایی خود را اعلام کند که برخی از آنها اعلام کردند ولی برخی دیگر هنوز اعلام نکرده‌اند و در صورت عدم اعلام نمی‌توانیم پروژه را تأیید کنیم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *